O nas

Firma TBC Tomasz Czyżowicz została założona w 2008 r i od tego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku.

Zajmujemy się projektowaniem i realizacją budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. W dużej części nasza firma zajmuje się działalnością developerską.

Obecnie realizowane inwestycje to budowa osiedla budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Katowickiej w Głubczycach oraz budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Tułowicach przy ul. Szpitalnej.

Jak dotąd TBC Tomasz Czyżowicz jest głównym kreatorem rynku mieszkaniowego w Głubczycach. Mamy na koncie budowę: 9‑ciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Opawskiej, 7‑miu budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie szeregowej przy ul. Żorskiej, budynków w zabudowie bliźniaczej przy ul. Norwida i Żeromskiego oraz budynek mieszkalny wielorodzinny z częścią usługową w parterze w Baborowie. Bierzemy udział w przetargach na modernizację i budowę budynków użyteczności publicznej. Ponadto zrealizowaliśmy wiele projektów indywidualnych. Budynki budujemy z najwyższej jakości materiałów, zapewniających podwyższoną energooszczędność oraz doskonałą izolację termo-akustyczną. Budynki mieszkalne budowane są w ciekawych lokalizacjach. W realizacji naszych inwestycji współpracujemy w większości z firmami lokalnymi.

Naszym atutem jest wyjątkowa obsługa klienta wynikająca z rodzinnego charakteru firmy. O naszych klientów dbamy również po oddaniu mieszkań do użytkowania, w ramach obsługi posprzedażowej.

Pracujemy nad tym, aby nasza oferta była jak najlepsza i jak najbardziej spełniała oczekiwania klientów. Projektujemy i unowocześniamy technologię, aby wyjść do Państwa z jak najlepszą ofertą. Dbamy, aby mieszkania i budynki miały jak najbardziej optymalny metraż, były jak najbardziej funkcjonalne i spełniły Państwa oczekiwania. TBC Tomasz Czyżowicz to firma, której przez lata zaufało wiele rodzin na głubczyckim rynku. Przez lata spełniamy marzenia naszych mieszkańców, dajemy możliwość komfortowego życia i mieszkania.

Firma TBC Development jest certyfikowanym wykonawcą YTONG (sprawdź: mapa certyfikowanych wykonawców).

Nasze motto:
„Droga do sukcesu jest zawsze w budowie”.

Send this to a friend